loading

Ogrzewanie postojowe

Ogrzewanie postojowe Śląsk

Ogrzewanie postojowe znacząco zwiększa komfort użytkowania danego pojazdu. W momencie zatrzymania, ogrzewanie będzie generować ciepło, tworząc warunki sprzyjające przyjaznej eksploatacji samochodu. Ogrzewanie postojowe jest systemem bezpiecznym i wydajnym, który może przez wiele lat pracować na wysokim poziomie sprawności. Do najpopularniejszych marek należy ogrzewanie postojowe Webasto, której urządzenia od lat wykorzystujemy w naszej firmie. Za ich pomocą tworzymy wydajne i żywotne systemy ogrzewania postojowego.

Profesjonalne ogrzewanie postojowe – Katowice i okolice

Nic tak nie zwiększa komfortu użytkowania pojazdu z samego rana niż odpowiednio nagrzana kabina. W okresie zimowym na powierzchni samochodów osadza się szron, a niekiedy dochodzi nawet do przymarznięcia drzwi karoserii. Na szczęście sytuacje te mogą stać się przeszłością – dzięki wykorzystaniu ogrzewania postojowego. Pozwalają cieszyć się ciepłym powietrzem już od momentu wejścia o kabiny, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków.

W okresie letnim, ogrzewanie postojowe może pełnić funkcję wentylacji, zapobiegając nadmiernemu przegrzewaniu się samochodu. Jest to duże udogodnienie dla osób regularnie podróżujących na długi dystans, do tej pory narażonych na przebywanie wewnątrz nagrzanych niczym piekarnik pojazdów.

By uniknąć tych sytuacji, proponujemy montaż ogrzewania w Państwa pojazdach, niezależnie od ich typu, modelu i rocznika. Dajemy gwarancję, że wykonana przez nas instalacja będzie działać sprawnie przez wiele lat, nie tracąc wyjściowej sprawności. Zapraszamy do odwiedzin w naszym serwisie w Czeladzi, w pobliżu Katowic. Jesteśmy otwarci a współpracę z wszystkim potencjalnymi odbiorcami z terenu Górnego Śląska i okolic.

Ogrzewanie Webasto i nie tylko – w naszej ofercie

Jesteśmy specjalistami od ogrzewania postojowego, które od lat instalujemy w samochodach naszych Klientów. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem produktowym i technologicznym, w tym także urządzeniami marki Webasto. Wykonane przez nas systemy ogrzewania będą działać bez zarzutu, przyczyniając się do obniżenia zużycia paliwa w czasie rozruchu schłodzonego silnika. Nie warto zwlekać z wykonaniem systemu ogrzewania postojowego!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz rezerwowania terminów wykonania usługi. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy, dopasowane do możliwości Klientów prywatnych i biznesowych. Wszystkim odbiorcom gwarantujemy fachową pomoc oraz kompleksowe wsparcie w czasie montażu i serwisowania układu ogrzewania postojowego.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 08:00-17:00