loading

Montaż ogrzewania postojowego

Ogrzewanie postojowe Śląsk – montaż i naprawa

Ogrzewanie postojowe znacząco zwiększa komfort użytkowania danego pojazdu. W momencie zatrzymania, ogrzewanie będzie generować ciepło, tworząc warunki sprzyjające przyjaznej eksploatacji samochodu. Ogrzewanie postojowe jest systemem bezpiecznym i wydajnym, który może przez wiele lat pracować na wysokim poziomie sprawności.

Do najpopularniejszych marek należy ogrzewanie postojowe Webasto oraz Eberspächer, których urządzenia od lat wykorzystujemy w naszej firmie. Ogrzewanie Webasto gwarantuje najlepszą temperaturę w każdych warunkach i przez cały rok, zmniejszając przy tym obciążenie układu jak i wydatki z tytułu używania. Ogrzewanie Eberspächer jest cenione z uwagi na natychmiastową odczuwalność jego działania, gwarantującą komfort

Specjalizujemy się zarówno w montażu ogrzewania postojowego jak również w naprawie i usługach serwisowych dedykowanych dla użytkowników tych urządzeń.

Profesjonalna naprawa i montaż: ogrzewanie postojowe – Katowice, Śląsk, Zagłębie

Nic tak nie zwiększa komfortu użytkowania pojazdu z samego rana niż odpowiednio nagrzana kabina. W okresie zimowym na powierzchni samochodów osadza się szron, a niekiedy dochodzi nawet do przymarznięcia drzwi karoserii. Na szczęście sytuacje te mogą stać się przeszłością na skutek montażu ogrzewania postojowego, które pozwala cieszyć się ciepłym powietrzem już od momentu wejścia do kabiny, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków.

W okresie letnim, ogrzewanie postojowe może pełnić funkcję wentylacji, zapobiegając nadmiernemu przegrzewaniu się samochodu. Jest to duże udogodnienie dla osób regularnie podróżujących na długi dystans, do tej pory narażonych na przebywanie wewnątrz nagrzanych niczym piekarnik pojazdów.

By uniknąć tych sytuacji, proponujemy montaż ogrzewania w Państwa pojazdach, niezależnie od ich typu, modelu i rocznika. Dajemy gwarancję, że wykonana przez nas instalacja będzie działać sprawnie przez wiele lat, nie tracąc wyjściowej sprawności. Wykonujemy także naprawę ogrzewania postojowego niezależnie od stanu i stopnia eksploatacji systemu. Zapraszamy do odwiedzin w naszym serwisie w Czeladzi, w pobliżu Katowic. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkim potencjalnymi odbiorcami z terenu Śląska i Zagłębia, do których kierujemy naszą ofertę!

Ogrzewanie Webasto i Eberspächer – w naszej ofercie

Jesteśmy specjalistami od montażu i naprawy ogrzewania postojowego, które od lat instalujemy w samochodach naszych Klientów. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem produktowym i technologicznym, w tym także urządzeniami marki Webasto oraz Eberspächer. Wykonane przez nas systemy ogrzewania będą działać bez zarzutu, przyczyniając się do obniżenia zużycia paliwa w czasie rozruchu schłodzonego silnika. Klienci decydujący się na montaż ogrzewania postojowego mogą również liczyć na atrakcyjny pakiet usług obejmujących naprawę, serwis i doradztwo w ramach konserwacji i użytkowania.

Nie warto zwlekać z wykonaniem systemu ogrzewania postojowego! Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz rezerwowania terminów wykonania usługi już teraz. Gwarantujemy najlepsze warunki współpracy, dopasowane do możliwości Klientów prywatnych i biznesowych. Wszystkim odbiorcom gwarantujemy fachową pomoc oraz kompleksowe wsparcie w czasie montażu, naprawy i serwisowania układu ogrzewania postojowego.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 08:00-17:00