loading

klimatyzacja samochodowa Czeladź

Klimatyzacja samochodowa Czeladź – montaż, konserwacja, serwisowanie

Troska o stan klimatyzacji samochodowej jest niezwykle ważna – ma olbrzymi wpływ na komfort przebywania w pojeździe i warunki panujące w czasie podróży. W naszej firmie zajmujemy się systemami klimatyzacji samochodowej od wielu lat, regularnie poszerzając zakres stosowanych rozwiązań technologicznych. Obecnie nasze oferta obejmuje kompleksową obsługę systemów klimatyzacji – przeprowadzamy testy jej szczelności, uzupełniamy brakujący czynnik, dokonujemy wymiany filtrów kabinowych. Przeprowadzamy też szybkie i bezpieczne odgrzybianie m.in. metodą ozonową oraz ultradźwiękową. Podejmujemy się także naprawy niesprawnych elementów układu, a w przypadku ich poważnej awarii – przeprowadzamy wymianę na nowe.

Klimatyzacja samochodowa – w trosce o bezpieczną i komfortową podróż

Profesjonalny serwis klimatyzacji wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. W naszej firmie korzystamy z urządzeń dedykowanych dla profesjonalnych zakładów mechanicznych, pozwalających szybko i sprawnie zdiagnozować stan układu klimatyzacji i wykryć wszelkie potencjalne usterki, rozszczelnienia i skupiska brudu. Posiadamy kilka solidnie wyposażonych stanowisk, w których przeprowadzamy diagnozy komputerowe. Pracujemy z dwoma typami czynników – r134a oraz 1234yf.

Przegląd klimatyzacji radzimy wykonywać 1-2 razy w ciągu roku, najlepiej w okresie wiosennym, po przerwie zimowej. Regularnie wykonywane przeglądy to jedyny sposób by zachować system klimatyzacji w dobrym stanie i przedłużyć jego żywotność. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku kierowców poruszających się na co dzień po miejskich aglomeracjach lub w innych rejonach o dużym stopniu zanieczyszczenia powietrza. Regularna wymiana i dobór odpowiedniego filtra kabinowego jest w ich przypadku szczególnie ważna.

Klimatyzacja samochodowa Czeladź – kompleksowa pomoc w obsłudze samochodu

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w związku z obsługą układu klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy do odwiedzin w naszym serwisie znajdującym w się Czeladzi, w okolicy Katowic i Sosnowca. Wszystkim odwiedzającym nas Klientom oferujemy najszybszą możliwą pomoc, atrakcyjne stawki cenowe oraz przejrzyste zasady współpracy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy szczegóły naszej oferty serwisu klimatyzacji samochodowej oraz zaproponujemy najlepszy termin. Z naszej oferty regularnie korzystają odbiorcy prywatni oraz firmy, pragnące poprawić stan klimatyzacji w swoich pojazdach osobowych, ciężarowych i służbowych.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 08:00-17:00