loading

Naprawa, montaż Webasto

Profesjonalna naprawa Webasto – Śląsk

Od lat przeprowadzamy montaż, naprawę i serwisowanie urządzeń i układów Webasto, w tym systemu ogrzewania postojowego. Jest on przydatny w okresie zimowym w pojazdach osobowych i ciężarowych, których kierowcy chcą uniknąć ekspozycji na niskie temperatury. Webasto pozwala na sprawne regulowanie warunków termicznych w kabinie – za pomocą prostego programatora, telefonu z aplikacją lub pilota.

Szybko i sprawnie – montaż Webasto

Systemy ogrzewania Webasto to nasza specjalność. Oferujemy usługę ich montażu względem niemal wszystkich typów pojazdów. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem produktowym, co pozwala nam na stworzenie układu idealnie dopasowanego do konkretnej marki i modelu samochodu. Dobieramy konkretne urządzenia i komponenty, zajmujemy się ich kalibracją oraz szybko przeprowadzamy montaż. Klientom decydującym się na wprowadzeni Webasto w swoim samochodzie oferujemy najkrótsze terminy i pełną dostępność naszej ekipy fachowców.

Kompleksowy serwis Webasto – Katowice i Śląsk

Naprawa urządzeń Webasto to dla nas codzienność. Specjalizujemy się w ogrzewaniu samochodowym, w tym także w systemach ogrzewania postojowego. Ponieważ Webasto jest systemem w dużym stopniu oszczędnym (biorąc pod uwagę zużycie energii elektrycznej i paliwa) warto regularnie przeprowadzać jego serwisowanie, które pozwoli zachować go w najlepszym stanie. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis urządzeń Webasto – szybko diagnozujemy poziom wydajności układu i wykrywamy potencjalne usterki. Przeprowadzamy naprawy jeśli wymagają tego poszczególne elementy i urządzenia, a także dokonujemy wymiany zużytych komponentów na nowe.

Dajemy pełną gwarancję, że wykonany u nas serwis Webasto pozwoli przywrócić maksymalną sprawność całego układu. Nasza oferta jest skierowana do odbiorców z terenu Śląska, w tym z Katowic i okolicznych miejscowości. Regularnie wykonujemy serwisowanie względem osób prywatnych i przedsiębiorców, którzy pragną przywrócić sprawne funkcjonowanie Webasto w swoich samochodach służbowych.

Webasto w naszej ofercie

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkich mieszkańców Śląska, którzy pragną cieszyć się sprawnie działającym systemem ogrzewania postojowego. Oferujemy usługi w najlepszych stawkach cenowych, dopasowanych do możliwości różnych grup kierowców. Nasi fachowcy szybko dokonają przeglądu układu, zdiagnozują jego słabe strony i potencjalne usterki oraz zaproponują najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do umawiania wizyt i rezerwowania terminów!

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 08:00-17:00