loading

Naprawa wind samochodowych

Naprawa wind samochodowych – Śląsk i Katowice

Windy samochodowe to elementy ruchome, podlegające intensywnej eksploatacji. Duże obciążenia jakie przenoszą mogą mieć wpływ na ich sprawne i bezpieczne działanie. Z czasem dochodzi do zużycia poszczególnych elementów i części oraz mogą pojawić się usterki. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu napraw wind samochodowych, w odniesieniu do wszystkich elementów i komponentów uczestniczących w ich działaniu. Ponieważ windy samochodowe są urządzeniami w wielu sytuacjach niezastąpionymi, ich awaria może uczynić dany pojazd nieprzydatnym i doprowadzić do przestojów w pracy.

Naprawa wind samochodowych w naszej ofercie

Windy samochodowe wykorzystuje się do przenoszenia ładunków różnego typu, gabarytów i masie. Najczęściej windy samochodowe instalowane są w pojazdach dostawczych i ciężarowych, w tym także w TIRach. W zależności od potrzeb mogą zostać też zamontowane w innego typu pojazdach. Mają formę metalowej platformy, za pomocą której przeprowadza się załadunek i rozładunek. Windy są doskonałe do pracy z towarami paletowanymi, a także przesyłkami o dużej wadze. By uchronić windy przed potencjalnymi deformacjami i uszkodzeniami, wykonywane są przy użyciu wytrzymałych stopów.

Mimo to windy samochodowe podlegają usterkom i należy regularnie przeprowadzać ich serwisowanie. Jest to zadanie, które z powodzeniem realizujemy od wielu lat. Posiadamy duże doświadczenie w diagnozowaniu stanu i naprawach wind samochodowych, dysponujemy wykwalifikowaną pod tym kątem kadrą specjalistów oraz posiadamy dostęp do rozbudowanego zaplecza technologicznego. Z łatwością odnajdujemy wszelkie usterki w systemie windy samochodowej oraz dokonujemy wymiany zużytych części. Gwarantujemy przy tym najkrótsze stawki realizacji usług, dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Profesjonalna naprawa wind samochodowych Katowice

Serwisowanie wind samochodowych warto wykonywać regularnie, co pozwoli uniknąć niechcianych awarii i przestojów w pracy. Zaleca się także serwisowanie okazjonalne, gdy tylko wystąpią symptomy usterek. Odpowiednio zakonserwowana winda samochodowa będzie sprawnie działać przez kolejne lata, gwarantując maksimum bezpieczeństwa i wydajności.

Wszystkich kierowców i właścicieli samochodów z windami zapraszamy do kontaktu – chętnie podejmiemy się serwisowania Państwa pojazdów, proponując najlepsze stawki oraz najkrótsze możliwe terminy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Śląska, w bezpośrednim sąsiedztwie Katowic – w Czeladzi. Wszystkim Klientom gwarantujemy fachowe podejście oraz przejrzyste warunki współpracy.

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 08:00-17:00